Restauracja w Białce Tatrzańskiej

Urlop na Podhalu nie byłby tym samym bez zatrzymania się na chwilę i kontemplacji majestatu Tatr. Ostre, niezdobyte granie jednocześnie budzą strach i podziw w oczach ludzi. A kiedy już ktoś zdecyduje się je zdobyć, przedzieranie się przez górskie szlaki potrafi zmęczyć do granic niejednego wytrawnego wspinacza. Giewont, Kasprowy Wierch nie zawsze są przeciwnikami grającymi fair, ale to w końcu oni są przecież gospodarzami tych spotkań. My możemy jedynie dostosować się do ich zasad i grać zgodnie z nimi…

Ale czym byłby czas spędzony na Podhalu bez możliwości zasmakowania tradycyjnie pysznego, swojskiego podhalańskiego jedzenia? To regionalne jedzenie oraz klimat są kwintesencją pobytu w naszych Tatrach. A to wszystko przy akompaniamencie góralskiej muzyki i pięknej, surowej przyrody Królowej Tatry… Połączenie tego wszystkiego brzmi jak przepis na idealnie spędzony czas w górach. Zarówno ten rodzinny, ze znajomymi, jak i służbowy, więc korzystaj z okazji i wybieraj to, co najlepsze! Nie tylko w kwestii wyboru miejsca swojego wypoczynku.

Tradycyjna kuchnia podhalańska w Białce Tatrzańskiej w lokalu Restauracja Białka Tatrzańska spełni wymagania niejednego smakosza, zarówno tego, który gości u nas po raz pierwszy, jak i stałego bywalca.