Co zaś jeść aby nie dokarmiać komórek rakowych ?

-Syrop z agawy ( zamiast cukru), zboża pełne, jęczmień, soczewica, płatki owsiane, surowe owoce i warzywa, wiśnie, jagody, woda z cytryną, lub tymiankiem, zielona herbata,czosnek, cebula.
Olej lniany jako skuteczna ochrona przed chorobami 17 kwietnia 2015
Olej lniany jako skuteczna ochrona przed chorobami

Olej lniany powstaje poprzez wyciskanie znanych już w starożytności nasion lnu i stanowi niezwykle zdrowy dodatek do każdej diety. Jeżeli masz problem z wysokim poziomem cholesterolu, wyjatkowo często padasz ofiarą rozmaitych infekcji, a Twoja skóra jest stale sucha i brakuje jej witalności i blasku – olej lniany stanowi doskonałe i jednocześnie niedrogie rozwiązanie na wszystkie wymienione dolegliwości!
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe mają ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu, który sam nie potrafi ich wytworzyć. Konieczne jest zatem dostarczenie ich za pomocą pożywienia, a olej lniany należy bez wątpienia do produktów o wysokiej ich zawartości i idealnie sprawdza się w roli dodatku do surówek, sałatek czy też różnego rodzaju potraw.
Dodatek oleju lnianego do codziennej diety przyczyni się przede wszystkim do znacznej poprawy kondycji naszej skóry, ze względu na bardzo wysoką zawartość witaminy E, zwanej także witaminą młodości. Chroni ona skórę w skuteczny sposób przed pojawieniem się przedwczesnych oznak starzenia. Ze względu na cudowne, przecizapalne właściwości olej lniany jest także często składnikiem kremów i balsamów do ciała.
Ponadto, regularne spożywanie oleju z nasion lnu nie tylko w znaczącym stopniu obniża ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, ale również wyjątkowo efektywnie radzi sobie w przypadku chronicznych zaparć czy też wypadania włosów. Możesz być absolutnie przekonany, że po wzbogaceniu diety o olej lniany dasz sobie gwarancję na skuteczną i zauważalną poprawę kondycji całego ciała!