Gdzie zabrać znajomych na urodziny? Cukiernia Ptyś!

Urodziny to wyjątkowy czas w roku, specjalny dzień, który chcemy spędzić inaczej niż pozostałe. Nawet jeśli nie lubimy urządzać hucznych imprez, warto zrobić coś innego tego dnia, aby spędzić go wyjątkowo. Poniżej kilka sposobów na spędzenie uroczych i nietuzinkowych urodzin, które na pewno będziemy miło wspominać.
Każdy z nas na urodziny powinien zjeść tort. Niestety odkąd nie jesteśmy już dziećmi nasze mamy nie pieką nam już pysznych, kilkuwarstwowych tortów ze świeczkami na górze. Nie oznacza to jednak, że musimy zapomnieć o torcie w tym wyjątkowym dniu, a wręcz przeciwnie. Cukiernia Ptyś Łódź to wspaniałe miejsce, w którym aż roi się od wyjątkowych wypieków, które zadowolą każde podniebienie. Jeśli marzy nam się wspaniały, warstwowy tort przekładany najlepszym kremem i zawierający nasze ulubione dodatki- nic prostszego. Zamówmy go w najlepszej cukierni w mieście i cieszmy się jego smakiem wśród najbliższych osób. Możemy zaprosić też naszych przyjaciół na smaczną kawę i ulubione ciasto- cukiernia Ptyś Łódź stoi otworem i na pewno nas nie zawiedzie.
Urodziny warto też spędzić aktywnie, zwłaszcza jeśli pofolgujemy sobie w cukierni. Wybierzmy się na dłuższą wycieczkę- spakujmy przysmaki do plecaka, zróbmy kawę do termosu i spędźmy ten dzień na łonie natury. Przyroda da nam odrobinę wytchnienia od codziennego zabiegania. Możemy zabrać też aparat i porobić wyjątkowe zdjęcia w nowych miejscach. Zamiast jechać do lasu, możemy udać się na dłuższy wypad nad morze lub w góry. To będą na pewno niezapomniane urodzinki.