Szukamy idealnych lokalizacji na randkę – Lukullus

Jak doskonale wiadomo, na wiosnę każdy z nas budzi się z zimowego letargu i pragnie spędzać jak najwięcej czasu wśród ludzi. Wiosną możemy spotkać coraz więcej zakochanych par spacerujących po mieście, trzymających się za ręce i wymieniających czułe spojrzenia. Warszawa jest idealnym miejscem do tego, aby jeszcze bardziej zakochać się w sobie, a poniżej kilka świetnych lokalizacji, które na pewno będą temu sprzyjały.
Jako pierwsze, fantastyczne miejsce na randkę poleca się oczywiście cukiernia Lukullus Warszawa. To wspaniała cukiernia z tradycjami, której pyszne wypieki obrosły już legendą. Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o tym wyjątkowym miejscu. Warto więc wybrać się na randkę właśnie do Warszawskiej cukierni Lukullus, spróbować pięknych i smacznych ciast, które zaskoczą nas wysublimowanym smakiem i nietuzinkowym wyglądem.
Kolejne miejsce na wiosenną randkę w Warszawie, to oczywiście Łazienki Królewskie. Piękne ogrody sprzyjają romantycznej atmosferze. Możemy spacerować alejkami podziwiając budzącą się do życia roślinność. Może będziemy mieć szczęście i zaobserwujemy pawie rozkładające swoje cudowne ogony? Randka na łonie natury w samym centrum miasta to świetny wstęp do wspaniałego dnia.
Innym, równie romantycznym miejscem na randkę będą oczywiście bulwary nad Wisłą. Trzymanie się za ręce spacerując nad wodą, obserwując spokojną taflę Wisły, popijając kawę z kubków termicznych ma swój nietuzinkowy urok. Potem oczywiście warto posilić się w jakimś znanym i sprawdzonym miejscu.